Tiranë/ Mjeti përplas këmbësoren, e lënduara dërgohet në spital

Ditën e sotme, pranë maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”, mjeti me drejtues qytetarin me inicialet N. I ka përplasur një këmbësore rreth 50 vjeçe. Si pasojë e dëmtimit, ajo ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Priten informacione të mëtejshme.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 09.04.2023, në afërsi të maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”, mjeti me drejtues shtetasin N. I., ka aksidentuar një shtetase (këmbësore) rreth 50 vjeçe, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Read Previous

“Çdo ecje, një denoncim”, Belind Këlliçi me banorët në Tiranë: Duhet ndryshim

Read Next

E pse 900, jo 1900 Euro!! Shkopi jomagjik i kryeministrit