Tiranë/ Aksidentohet një tjetër autobus urban

Një tjetër autobus urban është aksidentuar në kryeqytet, pasditen e sotme.

Në një video të publikuar nga JOQ Albania, shihet se një urban është aksidentuar tek rrethrrotullimi i Saukut, teksa qytetarët kanë dalë jashtë të tmerruar.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e aksidentit, apo nëse ka të lënduar, ndërsa pritet një reagim zyrtar nga ana e policisë.

Read Previous

Nga e thëna në të bërë

Read Next

Paralajmërimet për tërmet apokaliptik, shpërngulje masive nga Stambolli, nisin blerjet në fshatrat malorë