Tifozët shkatërrojnë ndeshjen

Minuta e ‘75 e ndeshjes Shqipëri – Poloni është ndërprerë menjëherë pas golit që pësoi kombëtarja e Shqipërisë.

Sjellje jo sportive e tifozave kuq e zi, duke hedhur shishe uji e sende të forta në drejtim të futbollistëve polakë ka ndërprerë ndeshjen nga ana e arbitrave.

Kjo është një sjellje e shëmtuar që dëmton rëndë Shqipërinë, imazhin sportiv dhe skuadrën tonë Kombëtare.

Read Previous

Lajm i Fundit/Tensione në fushë gjatë ndeshjes Shqipëri-Poloni

Read Next

Shqipëria e pa fat ndaj Polonisë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *