Thirrja e deputetit të PD, Shehaj: Sot vendosni ju. Ju ftoj të votoni

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj u ka bërë thirrje qytetarëve që të shkojnë dhe të votojnë.

Në një mesazh video në faqen e tij në facebook, Shehaj shprehet se, “do të duhet të prisni 4 vitë për një shans tjetër si ky i sotmi. Mos e humbisni këtë mundësi, votoni”.

Mesazhi i plotë:

Te dashur miq për katër vite vendosin të tjerët për ju sot vendosni ju për ata. Nëse mendoni se dikush e meriton të drejtojë , ose dikush e meriton të shkojë në shtëpi, dilni dhe votoni. Do të duhet të prisni 4 vite për një shans tjetër si ky i sotmi. Mos e humbisni këtë mundësi votoni.

 

Read Previous

Ilir Alimehmeti: E ardhmja e qytetit është në dorën tuaj, dilni e votoni, votoni masivisht

Read Next

Xhixho: Të votojmë masivisht sepse vetëm kjo e bën të pandalshme Fitoren e Ndryshimit.