1. Home
  2. #Sali Berisha

Tag: #Sali Berisha

“Nuk e prisja përjashtimin e Berishës”, Fevziu: Basha duhet ta hidhte në votë, nëse humbiste të largohej vetë!

“Nuk e prisja përjashtimin e Berishës”, Fevziu: Basha duhet ta hidhte në votë, nëse humbiste të largohej vetë!

Gazetari Blendi Fevziu, ishte i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në MCN TV. Ai ka komentuar pëejashtimin e Sali Berishës nga grupi parlamentar i PD-së, duke e konsideruar vendimin e Bashës jo

Read More
Berisha sulmon Bashën nga Vlora: I kapur peng nga Rama

Berisha sulmon Bashën nga Vlora: I kapur peng nga Rama

Nga foltorja në Vlorë, pasditen e sotme, Sali Berisha e ka konsideruar Bashën si të kapur pengë nga Rama dhe se së bashku po kontribuojnë në zhdukjen e pluralizmit. Berisha ka vijuar më tej duke

Read More