1. Home
  2. #Lulzim Basha

Tag: #Lulzim Basha

“Nuk e prisja përjashtimin e Berishës”, Fevziu: Basha duhet ta hidhte në votë, nëse humbiste të largohej vetë!

“Nuk e prisja përjashtimin e Berishës”, Fevziu: Basha duhet ta hidhte në votë, nëse humbiste të largohej vetë!

Gazetari Blendi Fevziu, ishte i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në MCN TV. Ai ka komentuar pëejashtimin e Sali Berishës nga grupi parlamentar i PD-së, duke e konsideruar vendimin e Bashës jo

Read More
Berisha sulmon Bashën nga Vlora: I kapur peng nga Rama

Berisha sulmon Bashën nga Vlora: I kapur peng nga Rama

Nga foltorja në Vlorë, pasditen e sotme, Sali Berisha e ka konsideruar Bashën si të kapur pengë nga Rama dhe se së bashku po kontribuojnë në zhdukjen e pluralizmit. Berisha ka vijuar më tej duke

Read More
“Ti je një hiç!”-Përplasje e fortë mes Bashës, Shehajt dhe Dumës! Zbardhet debati me dyer të mbyllura! Nënkryetarja e PD: Ka video… Ke përdor lekët dhe llumin e shoqërisë për të manipuluar garën

“Ti je një hiç!”-Përplasje e fortë mes Bashës, Shehajt dhe Dumës! Zbardhet debati me dyer të mbyllura! Nënkryetarja e PD: Ka video… Ke përdor lekët dhe llumin e shoqërisë për të manipuluar garën

Kreu i selisë blu ka pritur këto dy ditë kryetarët e degëve të Tiranës bashkë me deputetët për t’u dhënë udhëzimet në lidhje me aksionin opozitar si dhe për të informuar bazën në lidhje me

Read More
Basha takim me ambasadoren amerikane Yuri Kim

Basha takim me ambasadoren amerikane Yuri Kim

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të ketë një takim me ambasadoren e SHBA, Yuri Kim, pasditen e sotme në orën 16:00. Ky do të jetë takimi i parë nga momenti që Lulzim Basha

Read More