1. Home
  2. #Kate Middleton

Tag: #Kate Middleton

Familja mbretërore mbështet Kate Middleton

Familja mbretërore mbështet Kate Middleton

E gjithë familja mbretërore po mbështet Kate Middleton dhe pohojnë se ajo nuk do ta përdor monarkinë për përfitim vetjak ashtu si Megan Markle, thonë burime brenda familjes mbretërore. Dukesha e Kembrixhit ishte kulmi i

Read More
Foto/Kate Middleton i bën homazh Princeshës Diana, vesh fustanin e ngjashëm në premierën e filmit të ri të agjentit 007

Foto/Kate Middleton i bën homazh Princeshës Diana, vesh fustanin e ngjashëm në premierën e filmit të ri të agjentit 007

Kate Middleton i bëri një homaxh prekës Princeshës Dianës në tapetin e kuq gjatë premierës së filmit ‘No Time To Die’ në një fustan ari të ndritshëm që të kujton ansamblin metalik të princeshës në

Read More
William dhe Kate do të jetojnë në një apartament në Kështjellën Windsor – si duket nga brenda?

William dhe Kate do të jetojnë në një apartament në Kështjellën Windsor – si duket nga brenda?

Në fillim të kësaj jave, ekspertja mbretërore Angela Levin tha se Duka dhe Dukesha e Kembrixhit do të njoftonin mbi planet e tyre për të lëvizur në Windsor. Princi William dhe Kate Middleton po planifikonin

Read More