Sulmohet me thikë një i ri në sheshin “Skënderbej”

Një 29 vjeçar është plagosur me thikë në orët e para të mëngjesit ndërsa ishte duke kaluar në sheshin “Skënderbej” në kryeqytet.

29 vjeçari O.D. ka marrë plagë serioze dhe është dërguar në spital, ku ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:10 ndërkohë që autori i ngjarjes është ende i paidentifikuar dhe policia po punon për identifikimin e tij.

Read Previous

Një kamion me drogë kapet në Stamboll, arrestohet shoferi shqiptar

Read Next

Sulmohet ambasada e Azerbajxhanit në Iran- vritet shefi i sigurise