SPAK fillon hetim për Elvana Gjatën

Gjatë ditës së sotme Syri.net ka mësuar se SPAK ka nisur hetimet për këngetaren Elvana Gjata.

Dokumenti i mëposhtëm shpjegon nisjen e  hetimeve.

Kjo pas publikimit të mesazheve të sjella nga Franca dhe Belgjika dhe që bënin fjalë për trafikun e drogës së grupeve shqiptare.

Image

Read Previous

Gripi i tipit A në qarkullim, shenja të ngjashme me COVID-19

Read Next

Balina Bodinaku: Jam diagnostikuar me një sëmundje të rëndë, ndoshta të pashërueshme