Sinisa Mihajlovic ka ndërruar jetë

Read Previous

Këlliçi i kërkon zyrtarisht Veliajt, dokumentet: Ku do t’i akomodoni familjet?

Read Next

Pobjeda: Rama dhe Abazoviç thyen embargon ndaj Rusisë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *