Shpërthim i fuqishëm në fabrikën e armëve në Beograd

Të paktën dy persona kanë humbur jetën në një shpërthim të fuqishëm, që ka ndodhur rreth orës 14:00 në fabrikën e armëve në Leshtane të Beogradit.

Një punonjës ka mbetur i ngujuar, por ishin ekipet e zjarrfikësve që e nxorën. E sipas dëshmitarëve në atë pjesë të Beogradit është ndjerë një shpërthim i fuqishëm.

Madje disa shtëpive u janë thyer xhamat nga detonimi që tronditi banorët e Beogradit të Serbisë.

Read Previous

Blushi: Faktet janë aty dhe veprimet e faktuara kriminale nuk zhbëhen dot

Read Next

Blinken mesazh ngushëllimi: Zemra jonë është me ata që janë në zi, shërim të shpejtë të lënduarve