Shkollat me dy turne, mashtrimi është kryepuna e Veliajt!

Nga Tedi Blushi

Ndaj nuk e ka për turp kur premton sërish se do t’i japë fund mësimit me turne!

E premtoi për herë të parë në 2015! Jemi në 2023 dhe vazhdon e premton!

Tirana ka nevojë për një Kryebashkiak, që zgjidh hallet e qytetarëve, që mendon dhe punon për fëmijët e tyre!

Boll më me rrena!

E ardhmja e fëmijëve është në duart tuaja!

 

Read Previous

Kurti pak para takimit me Vuçiçin: Krimet e luftës nuk parashkruhen as vjetërsohen

Read Next

Pse nuk ngjisin mercenarët e showbiz-it që mbështesin Erion Veliajn