Shfaqet luani i Bashës, Jemin Gjana sherr në kryesi me Aldo Bumçin

Plas keq në mbledhjen e Kryesisë së PD-së, Jemin Gjana dhe Aldo Bumçi drejt përplasjes fizike

Jemin Gjana: Unë kam shtëpinë që më dhanë te enti banesave, berisha e ministrat e foltores jane bere milioner.

Kujtojmë se Jemin Gjana është personi i cili ka çertifikuar vjedhjet e vota të Lulzim Bashës brenda partisë në zgjedhjet e fundit.

Po ashtu, Gjana është një ish-ministër i kohës së Berishës, i cili nuk është përfolur pak për afera dhe favorizime të bizneseve të caktuar që operojnë në fushën e bujqësisë.

Read Previous

Familjarët e Gjiknurit të implikuar në grabitjen e pronave në Jalë

Read Next

Një lexim ndryshe për disfatën e Vetëvendosjes