Sherr në Mirditë, qytetari mbulohet në gjak, dyshohet se përplasja ka prapavijë elektorale

Plas sherri në Mirditë! Një qytetar është dhunuar në mënyrë makabre në Mirditë. Sipas JOQ, dyshohet se sherri ka nisur pas një përplasjeje mes mbështetësve të forcave politike, kur jemi vetëm dy ditë para zgjedhjeve lokale të 14 majit. Fotoja e publikuar nga JOQAlbania tregon qytetarin e mbuluar në gjak, të dëmtuar në fytyrë dhe me rroba të grisura. Personi në fjalë aktualisht ndodhet në spitalin e Rrëshenit dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore. Ende nuk ka një njoftim policie për ngjarjen në fjalë.

Read Previous

Konkurrenca vë nën hetim Aeroportin e Rinasit për taksitë

Read Next

Ambasadorja greke mbërrin në komisariatin e Vlorës, kërkon informacione për Belerin