Sherr masiv në NBA, Lebron Xhejms gjakos kundërshtarin

Ndeshja mes Lejkërsave dhe Detroit Pistons ka prodhuar një sherr masiv që ka përfunduar me gjakosjen e njërit prej yjeve te Detroit.

Shkak u bë një goditje e yllit Lebron Xhejms kundrejt kundërshtarit Stjuart. Ky i fundit humbi toruan duke mësyrë drejt ylli të Lejkërsave për tu hakmarrë aty për aty.

Në sherr u përfshinë dhe shokët e skuadrës të dy protagonistëve duke shkaktuar një kaos që çoi ndërprerjen e ndeshjes për 6 minuta.

 

Në fund, Lejkërasat triumfuan me rezultatin 121-116 duke mos u privuar nga incidenti i ndodhur në fushë./panorama/

Read Previous

Deklarata shokuese e mjekut: Maradona u varro pa zemër

Read Next

Kombinat/ Një 53 vjeçar gjendet pa shenja jete në rrugë