Sanitarja hynë në edicionin qëndror të lajmeve

Një video nga edicioni qëndror i lajmeve në News 24, po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale duke u kthyer në “virale”.

Bëhet fjalë për sanitaren e televizionit, e cila padashur ka hyrë në studio gjatë transmetimit në kohë reale, dhe ka kaluar prapa shpinës së folësit të lajmeve, Edvin Peçi.

Sanitarja e kupton me vonesë se është në transmetim direkt dhe largohet me shpejtësi.

VIDEO:

Read Previous

Për herë të parë një president republike i bashkohet ahengut të qeverisë

Read Next

Dora e ngrohtë e Partisë, lëshon Elisën, shtrëngon Taulantin