Rrugës drejt Tropojës, pritje madhështore e Berishës në doganën e Qafë Morinës

Lideri historik i demokratëve Sali Berisha do të zhvillojë pasditen e sotme ‘Foltoren’ në qytetin e Bajram Currit.

Pas takimeve në Has, ish-kryeministri është nisur për në Tropojë dhe në doganën e Qafë Morinës është pritur nga qindra qytetarë.

Takim me strukturat në Has, kreu i degës së PD në krah të Berishës
Pritja ka qenë madhështore, ku nuk kanë munguar edhe lodrat dhe curlet dhe brohoritjet nga qytetarët e pranishëm./syri.net

Read Previous

Guardia di Finanza e Katanias arreston 16 anëtarë të një grupi kriminal, midis tyre 4 shqiptarë

Read Next

Qytetet më të shtrenjta në botë për jetesën