Rikthehen reshjet e shiut

Sipas parashikimit nga SHMU, moti në zonat malore do të jetë me vranësira dhe të pasohen nga reshje lokale shiu, ndërsa era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatare 1-8 m/s ndërsa përgjatë vijës bregdetare dhe zonat luginore era fiton shpejtësi deri në 13m/s duke bërë që valëzimi në dete të jetë i forcës 2-3 ballë.

Read Previous

Horoskopi për muajin Gusht/ Zbuloni ditët tuaja me fat

Read Next

Dua Lipa shuan kuriozitetin e fansave me foto të tjera nga jugu i Shqipërisë