Rëndohet bilanci i viktimave nga tërmeti në Turqi dhe Siri, 4300 të vdekur

Read Previous

Temperatura deri në -10 °C/ I ftohti siberian mbërthen vendin

Read Next

Skandali Rama-McGonigal/ CNN: Aferë e qartë korruptive