Rama-Gate/ Opozita njofton protestë më 11 shkurt në Tiranë

Kryesia e Partisë Demokrarike ka vendosur të thërrasë protestë kombëtare më 11 shkurt në Tiranë.

“Më 11 shkurt Shqipëria vërshon në Tiranë, Tirana do të derdhet në rrugët e saj”, – kështu e lajmëroi kryetari i PD Berisha në përfundim të mbledhjes së sotme.

Read Previous

Berisha: Qëllimi i takimeve Rama-McGonigal, shkatërrimi i opozitës

Read Next

Moti/ Temperatura nën zero dhe reshje dëbore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *