Rama fundjavën duket se e ka ndarë për të bërë opozitë dhe pazarë

Kryeministri Rama pasi ka mbyllur, punët, bashkëbisedimin me demokratët, ka dalë në pazarë për të blerë domate.

Ai ka postuar një foto në rrjetin social teksa duket duke blerë domate dhe foton e shoqëron me komentin: “Kur i thua gruas po kthehem nga puna dhe të thotë mos hajde pa domate😅”.

Duket se ai është duke e shijuar shumë gjendjen e opozitës dhe gjen kohë të bëjë gallatë me të.

 

Read Previous

Berisha publikon mesazhin e demokrates

Read Next

Basha i friket votëbesimit nga anëtarësia si djalli temjanit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *