Punonjësi i portit të Durrësit gjendet i djegur nga kolegët, dyshimet e para për ngjarjen

Gjendet i djegur një punonjës i portit të Durrësit. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një person ende i paidentifikuar, rreth moshës 50 vjeçare, u gjet nga kolegët e tij i djegur, pranë rezistencës ku ngrohej.

Viktima është gjetur i pajetë nga punonjësit e tjerë të Portit.

Burime nga spitali bëjnë me dije se dyshohet që viktima të ketë pësuar infarkt.

Ai më pas ka rënë mbi rezistencë ku dhe është djegur.

Read Previous

DRAMATIKE/ Si po ‘shuhet’ Shqipëria! Shtesa natyrore e popullsisë afër zeros për të tretin vit radhazi

Read Next

Arrestohet çifti kinez në Rinas, tentuan të iknin në Kanada me leje qëndrimi false