Publikohet lista e banorëve të “Big Brother VIP 3”

Vetëm pak ditë na ndajnë nga e shtuna, kur nis edhe edicioni i tretë i “Big Brother VIP Albania”.

Gjatë këtyre javëve janë aluduar shumë emra që do jenë pjesë e shtëpisë së famshme dhe më në fund është publikuar lista me 23 konkurrentët pjesëmarrës.

Thuhetse numri i pjesëmarrësve këtë vit do të jetë dyfishi i vitit të kaluar dhe lista e VIP-ave nuk përfundon këtu, por priten edhe emra të tjerë surprizë.

Romeo Veshaj
Julian Deda
Egla Ceno
Drini Zeqo
Meriton Mjekiqi
Vesa Smolica
Lediona Xheladina
Ervin Gonxhi
Sara Gjordeni
Roza Rati
Rike Roci
Gabriel Mezini
Gaz Ujkashi
Alfio Rrotani
Elvis Myrtaj
Heidi Baci
Klodian Duro
Bardhi
Dea Vieri
Fatjon Kuqari
Albi Nako
Arta Kabashi
Meri Shehu

Read Previous

Tradhtia shkak i ndarjes? Historia e dashurisë e Princ Lekës dhe problemet me Elia Zaharinë!

Read Next

Lista e filmave që do të publikohen në vitin 2024