Prag fushatë, Bashkia e Vlorës mbush me dhe gropat në qytet

Asfalti elektoral në Vlorë zëvendësohet me dheun elektoral Bashkia e Vlorës mbush gropat në rrugët e qytetit me dhe, shkruan ora news.

Gropat të cilat janë lënë prej vitesh të hapura pa asnjë investim tashmë në kohë fushate po u hidhet dhé.

Në pamje një kamion dhe një punonjës i bashkisë Vlorë i cili mbush gropat me dhé në rrugët e qytetit.

Në momentet e videos dheu po hidhet disa metra përpara bashkisë së Vlorë, thuajse tek dera e shtëpisë së institucionit më të rëndësishëm të qytetit Mesa duket bashkia nuk paska fonde për t’i mbyll gropat siç duhet në qytet.

Bashkia Vlorë në krizë? Në prag fushatë mbush me

Read Previous

Malltezi: 3 vepra penale të Veliaj lidhur me inceneratorët

Read Next

Meta: Korrupsioni i qeverisë ka shtrenjtuar kushtet e jetesës