Post Block

Post Block Slider Style 1

Post Block Slider Style 2

Berisha: Do të ngrihemi me një lëvizje të fuqishme

Pas humbjes në zgjedhje, ish-kryeministri ka deklaruar se do të ketë protesta të fuqishme. Gjatë takimit me 61 kandidatët e bashkive, Berisha u shpreh se e vetmja rrugëdalje është që qytetarët të ngrihen dhe të…

Pse duhen prova nga SPAK kur Rama vendos se kush arrestohet e kush jo?!

Nga Ylli Manjani E kuptoj drejtuesin e SPAK kur thotë se “është e vështirë të gjenden prova”. E vështirë është, vërtetë. Pikërisht për këtë shkak nuk e mirëkuptoj fare SPAK që ngre akuza e burgos…

Skemat e zhvatjes së votave për Veliajn: Apartamente me qera për zgjedhje

Partia Demokratike ka denoncuar sot njërën nga skemat e shumta të manipulimit të zgjedhjeve në Tiranë nga PS për t’i dhënë fitoren, kryebashkiakut Erion Veliaj. Znj. Silvi Bardhi, anëtare e Këshillit Kombëtar të PD bëri…

Ndaje me miqtë: