Petrit Vasili: Pas 10 vite qeverisje, Rama asgjëson dhe falimenton Bashkitë

Deputeti Petrit Vasili akuzon qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama se në dhjetë vite qeverisje ka asgjësuar dhe falimentuar Bashkitë.

“Asgjësimi dhe falimentimi i Bashkive, te cilat tani i rremben dhe i fut ne grusht Edi Rama dhe qeveria pas dhjete vjete qeverisje eshte nje veprim shume i rende mafioz”, shkruan Vasili në një postim në rrjetet sociale.

Read Previous

Flluska e ndërtimeve në prag të shpërthimit

Read Next

Kosova me e varfëra në rajon, ndiqet nga Shqipëria