Përplasi të miturën e u largua nga vendngjarja, arrestohet 35-vjeçari në Tiranë

Një 35-vjeçar është vënë në pranga ditën e sotme. Ai përplasi një të mitur në rrugën ‘Demokracia’ në Tiranë. Pasi përplasi me motorin e tij 9-vjeçaren, i riu është larguar nga vendi i ngjarjes. Pas disa orësh u bë i mundur identifikimin e targës së motori dhe më pas të drejtuesit të tij.

Në cilësinë e provës materiale, u sekuestrua motori. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Read Previous

Kush ishte Georgina Rodriguez para se të lidhej me Ronaldon?

Read Next

Nuk kemi asgjë për të fshehur