Përplasen 4 makina te rruga e Elbasanit, lëndohen 3 persona

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 19:05, në Tiranë.

Mësohet se 4 automjete janë përplasur në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre persona, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije shkaqet e këtij aksidenti masiv.

Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendndgjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Read Previous

Teatri i neveritshëm parlamentar me vendimin e rritjes së rrogave të veta

Read Next

Varfërimi që do të sjellë rritja e pagave