Përfshihet nga flakët autobusi i “Kombinatit” në Tiranë

Autobusi i linjës së “Kombinat” është përfshirë nga flakët pak minuta më parë.

Teksa ishte në ecje e sipër, urbani ndaloi në stacion dhe aty është parë që po nxirrte zjarr.

Në një video të publikuar nga ‘JOQ’, shihet se tymi vjen nga pjesa e pasme e motorit. Fatmirësisht, nuk ka pasur asnjë person të lënduar.

 

Read Previous

Këlliçi: Kam plan për të zbutur koston e jetesës për qytetarët e Tiranës

Read Next

Tërhiqet një tjetër kandidat i Alibeaj/ Bujar Vreto nuk regjistrohet në KQZ