Pas arrestimit të Kokës reagon Monika Kryemadhi: Kallëzime të tjera për funksionarë të PS dhe PD

Pas arrestimit të Lefter Kokës ka reaguar Monika Kryemadhi.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ku publikon kallëzimin e bërë nga LSI në SPAK për Kokën, Kryemadhi paralajmëron kallëzime të tjera edhe për ministra të PD e PS.

Postimi i Monika Kryemadhit:

Ka akoma dhe shumë të tjerë, majtas e djathtas. Janë të gjithë në provë, përballë provave të pa kontestueshme!

Read Previous

Shpërthen autoboti me naftë, vdesin 40 persona

Read Next

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili komenton arrestimin e Lefter Kokës