Pamje nga orteku që bllokoi rrugën në Qafë Thorë të Shkodrës

Rruga në Qafë Thorë të Shkodrës është bllokuar mbrëmjen e sotme si pasojë e një orteku.

“Në Qafë Thore po punohet me mjete borëpastruese dhe me forca të shtuara për pastrimin e një orteku që ka sjellë edhe bllokimin e rrugës puna do të vazhdojë pa ndalur derisa aksi të bëhet i qarkullueshëm për mjetet”, – njofton ARRSH.

Read Previous

Pranohet akademik nderi, albanologu amerikan Brian D. Joseph

Read Next

SHBA, Kina dhe Koreja e Veriut bien dakord për t’i dhënë fund Luftës Koreane