Operoi apendesitin?/ Rama kërcen tallava gjatë fushatës në Kamëz

Kryeministri Edi Rama ka harruar operacionin e apendesitit që iu nënshtrua pak ditë më parë dhe ia ka marrë tallavasë gjatë fushatës elektorale në Kamëz.

Teksa kreu i qeverisë po fliste, në sfond u vendos kënga tallava e zgjedhur nga ai për fushatë zgjedhore.

Në atë moment, Rama la mikrofonin dhe ka nisur të kërcëjë më mes të turmës, ndërsa iu bashkuan edhe dy banore të zonës.

Read Previous

Lidhjet e Veliajt me Iranin, Berisha: Kam informacione nga shërbime të huaja

Read Next

‘Me taksat tona po blejmë çdo ditë vdekjen’/ Boçi, takim me banorët: Elbasani po shuhet!