“Open Balkan” mbahet sot në Beograd. Konferencës do i bashkohet dhe kryeministri Rama

Ditën e sotme do të mbahet në Beograd konferenca e radhës e “Open Balkan”.

Mësohet se konferenca do të zhvillohet në parlamentin serb.

Konferencës online do i bashkohet dhe kryeministri Edi Rama, zv.kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikola Dimitrov dhe i dërguari i SHBA-së për Ballkanin,  Gabriel Escobar.

© Kumtari.al

Read Previous

Lira në rënie të lirë, Erdogan premton pavarësi ekonomike

Read Next

Maqedonia vendos të ulë çmimin e naftës. Po Shqipëria?