Nuk mbarojnë telashet për ish-bashkëshortin e Britney Spears/ Arrestohet sërish

Ish-bashkëshorti i Britney Spears, Jason Alexander, ka rënë sërish në telashe ligjore.

Alexander, i cili ishte i martuar me ikonën e popit për një total prej 55 orësh në vitin 2004, u arrestua të mërkurën në Tennessee në lidhje me përndjekjen, raporton TMZ.

41-vjeçari u mbajt në burg dhe nuk ishte menjëherë e qartë nëse atij iu dha një shumë e kushtit apo data e gjyqit.

Është gjithashtu e paqartë se për kë u akuzua Alexander për përndjekje.

Në maj, u raportua nga tabloidet ndërkombëtare se ai u martua me një grua të quajtur, Rebecca Bell.

Dyshja morën një licencë martese përpara se të martoheshin zyrtarisht më 27 mars.

I njëjti vitin e kaluar tentoi t’ia prishte dasmën Britney, i cili u fut në shtëpinë e saj pak orë para se të martohej me Sam Asgharin.

Alexander pretendoi në mënyrë të rreme se ylli i popit e kishte ftuar atë në ceremoninë e saj përpara se të kapej nga sigurimi.

Fituesja e ‘Grammy’ ishte e tronditur në atë kohë kur kuptoi për incidentin.

Alexander u urdhërua të qëndronte të paktën 100 metra larg Spears për tre vjet.

Read Previous

Televizoni francez “66 Minutes” reportazh për parkun kombëtar të Vjosës

Read Next

“Zoti të ruajtë” dhe “Zoti të ruajttë!”, kur duhet të shkruhet me një e kur duhet me dy “t”