Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit

Mbrëmjen e sotme u raportua nga policia për një ngjarje me një të plagosur në qytetin e Fierit.

Nuk ka kaluar shumë kohë dhe mësohet se i plagosuri ka ndërruar jetë.

Viktima është me iniciale D.B i moshës 50 vjeç, pronar i një lokali në qendër të qytetit të Fierit. Ndaj tij u qëllua me breshëri kallashnikovi. Ndërkohë në Bypassin e Fierit e gjet një makinë e djegur, që dyshohet të jetë e autorëve. Motivet e krimit mbeten ende të paqarta.

Read Previous

Gjyqet e çuditshme ndaj “Njerëzve-Ujqër” në Evropën Mesjetare, si u ekzekutuan dhjetëra-mijëra

Read Next

Milani ngjitet në krye të Serie-A