Ngjarje e rëndë në Vlorë / Nëna me fëmijën dy vjeç hidhen nga kati i pestë i pallatit

Një grua rreth 35-vjeç është hedhur nga kati i pestë i pallatit, së bashku me fëmijën dy vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Pavarësia, në Vlorë.

Mësohet se nëna dhe femija u dërguan në spital ne gjendje të rëndë, por fatkeqësisht kanë humbur jetën në spitalin e Vlorës.

©Kumtari.al

 

Read Previous

Mbyllet mbledhja midis dy qeverive / Një foto e përbashkët dhe mesazhet përmbyllëse

Read Next

Është gjetur trupi i pajetë i pasagjerit të 45-të