Nga “Foltorja” e Lezhës, Sali Berisha njofton mbledhjen e Kuvendit Kombëtar të PD në 11 nëntor

Nga “Foltorja” e Lezhës, Sali Berisha njofton mbledhjen e Kuvendit Kombëtar të PD në 11 nëntor.

“Mjafton të hidhni sytë në televizione dhe të shihni se si gjithë analistët e zjarrtë të qeverisë janë angazhuar në mbështetjen të peng-Bashës. Këto mjaftojnë që ne të hapim rrugën tonë, të ringremë apo të rithemelojmë PD-në.

Nga Lezha kam kënaqësinë të informoj demokratët se më 11 dhjetor do mbahet Kuvendi Kombëtar i PD-së. Rroftë Lezha, rroftë PD,” tha Berisha.

Read Previous

Covid-19 në vendin tonë/ Ja si paraqitet situata në 24 orët e fundit

Read Next

Berisha: Bashën e këshilloj që kur të kujtojë Lezhën të rrijë gjithë natën pa gjumë, duke u lutur për besëprerjen e tij