Në shtëpinë e “I Vetmi në Shtëpi” / Tani mund të kaloni një natë për vetëm 25 dollarë

Adhuruesit e të vetmit në shtëpi tani mund të realizojnë ëndrrat e tyre të fëmijërisë duke kaluar natën në shtëpinë ikonë të filmit.

Shtëpia – e cila shërbeu si shtëpia e familjes McCallister në filmin klasik të Krishtlindjeve “I vetmi në Shtëpi”, të vitit 1990 – është vënë në dispozicion në Airbnb vetëm për një natë.

E vendosur në zonën e Çikagos, shtëpia do të jetë e disponueshme për të rezervuar nga 7 dhjetori për 25 dollarë (18 £).

Aplikantët e suksesshëm do të mund të qëndrojnë gjatë natës më 12 dhjetor. Është në dispozicion për një maksimum prej katër të ftuarve.

Të ftuarit, me të mbërritur, do të përshëndeten nga Devin Ratray, i cili luajti rolin e Buzz, vëllai i madh i Kevin.

“Ju mund të mos më mbani mend si veçanërisht mikpritës,” citohet të ketë thënë Buzz në deklaratën për shtyp. “Por unë jam rritur dhe do të isha i lumtur të ndaja shtëpinë time familjare – madje edhe picën time – me ju këtë sezon festash.

Përparësitë e tjera përfshijnë kurthe, një pasqyrë për të bërtitur, si dhe ushqime të padëshiruara të viteve ’90.

©Kumtari.al

Read Previous

“Je i përfunduar, s’të shpëton më Edi Rama”, Berisha ‘plas bombën’: Lulzim Basha është shpallur anëtar organizate kriminale

Read Next

Bizhuteri mahnitëse bohemiane të shekullit të 5-të, u zbuluan në Republikën Çeke