Ndodh në Vlorë/ Një person i maskuar thyen pasqyrat e makinave të parkuara

Read Previous

VOA: Dhuna mes izraelitëve dhe palestinezëve më e rënda ndër dekada

Read Next

Banorët e Bërxullës protestë për aksin Thumanë-Kashar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *