Ndodh në Tiranë/ Efektivët e policisë i nxjerrin armët njëri-tjetrit

Një konflikt ka ndodhur mes punonjësve të policisë. Sipas asaj që raportohet në media, efektivët kanë nxjerrë armët, ndërsa janë shoqëruar në komisariat.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në lagjen numër 5 në Tiranë.Dy efektivë policie, vëllezër, janë përplasur me shefin e operacionales, ndërsa raportohet se të pranishëm gjatë përplasjes kanë qenë dhe efektivë të tjerë të policisë.

Read Previous

Media amerikane: Rama punon për kartelin Sinaloa

Read Next

Studentët me orë të tëra në pritje për abone

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *