Motri përplas 38 vjeçarin me biçikletë

Një aksident ka ndodhur pak më parë në vendin e quajtur Ura e Babrroit në Tiranë.

Sipas raportimeve të policisë, një motor ka përplasur një 38 vjeçar me biçikletë ku si pasojë ky i fundit ka mbetur i plagosur.

38 vjeçari ka plagë në kokë dhe në trup dhe nodhet në spitalin e Traumës.

Policia po kryen veprimet procedurale.

Read Previous

Shkaku i vrasjes së 11 personave në Malin e Zi qiraja e vonuar

Read Next

Berisha takim me përfaqësues të njohur të diasporës në SHBA

Leave a Reply

Your email address will not be published.