Moti i keq, rrëshkitje dherash në asket kombëtare rrugore

Moti i keq ka sjellë rrëshqitje dhe shembje dherash në shumë aske rrugore kombëtare.

Njëri prej këtyre është aksi Levan-Tepelenë.

 

Në fshatin Iliras, pa shkuar në Memaliaj, është evidentuar një një shembje dherash dhe për pasojë bllokimin e një sensi të lëvizjes për pak kohë.

Policia dhe autoriteti i mirëmbajtjes së rrugëve ka shkuar në vend dhe ka nisur orientimin e shoferëve për të kaluar me kujdes, ndërkohë që punonjësit e rrugëve kanë nisur pastrimin.

Read Previous

Parashikimi i motit për ditën e sotme / Rrebeshe shiu dhe stuhi

Read Next

Rama edhe pse mori mandatin e 3-të, ‘masakron’ degën e PS Shkodër, e bën përgjegjëse për humbjen