Milani rikthehet në lojë, mund Monzën e Berluskonit

Me shumë minuta në këmbë pas përballjes në Champions ndaj Tottenham, Milanit i ka mjaftuar një gol për të dalë me 3 pikë nga ndeshja ndaj Monzës.

Një goditje nga jashtë zone e Messias në pjesën e parë të ndeshjes ishte ajo që i dha kuqezinjve fitoren dhe 3 pikë të rëndësishme për të konsoliduar vendin e tretë të renditje.

Vendasit u përpoqën disa herë të barazonin shifrat, por ishin shumë të pasaktë përpara portës së Tatarusanu.

Read Previous

Një tërmet do shkatërrojë edhe Teheranin, paralajmërojnë ekspertët e sizmiologjisë

Read Next

Letër e Luizit për popullin shqiptar