Milani gati gati sulmin vendimtar për objektivin e merkatos

MILAN, ITALY – SEPTEMBER 12: Technical Area Director AC Milan Paolo Maldini and AC Milan Director of Sport Frederic Massara attend during the Serie A match between AC Milan and SS Lazio at Stadio Giuseppe Meazza on September 12, 2021 in Milan, Italy. (Photo by Claudio Villa/AC Milan via Getty Images)

Kuqezinjtë janë udhëhequr nga Olivier Giroud, në pritje të merkatos.

Ajo që po vjen, në fakt, do të jetë me shumë mundësi java e Charles De Ketelaere. Sipas La Gazzetta dello Sport, është gati sulmi vendimtar nga ana e kuqezinjve.

Nga dita e hënë, Maldini dhe Massara duket se do të hidhen në sulm me një ofertë të re dhe më të lartë për të siguruar shërbimet e talentit.

Pjesa fikse e ofertës do të rritet dhe, me bonuse dhe shpërblime, do të mund të shkojë rreth 35 milionë euro, që është shuma e kërkuar nga Brugges. Janë ditët e De Ketelaere në shtëpinë e Milan-it.

Read Previous

Tendera me miliona euro për sigurinë tonë kibernetike, por “hacker”-at sulmojnë dhe na rrëzojnë shtetin dixhital! Eksperti zbulon sistemet e prekura

Read Next

Rama tregon për median gjermane se pas politikës do të bëhet stilist