Meta: Veliaj të dalë në debat me Këlliçin mos, të marrë dhe diplomën me vete

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka kërkuar që Erion Veliaj të përballet në një debat publik me kandidatin e opozitës, Belind Këlliçi për bashkinë e Tiranës.

Meta është shprehur se kryetariu I komanduar të gjejë forcë dhe të përballet me Belindin ku të mos harrojë që të marrë me vete edhe diplomat e shkollës

Postimi I Metës:

Mezi po presim që kryetari i komanduar të dalë në debat përballë Belind Këlliçit.

Le të marrë dhe diplomat e shkollës me vete!

Read Previous

Shtypi amerikan: SHBA po heton Ramën dhe Veliajn

Read Next

Këlliçi, në banesën e shkatërruar të nënës nga Tirana