Meta thumbon Bashën vetëm një ditë pas ngujimit të tij në selinë e PD

Një ditë pas ngjarjeve të dhunshme nga selia e Partisë Demokratike, ku Lulzim Basha u ngujua brenda saj dhe arriti të dalë vetëm falë mbështetjes së Ramës, Presidenti Meta thumbon atë me një foto nga Mali i Dajtit ku gjendet këtë të diel.

Në një foto ku duke dy kuaj, Presidenti shkruan: “Liria e është kaq frymëzuese!”

 

 

 

 

 

 

 

Read Previous

Artan Fuga: Një vështrim estetik mbi teatrin e ngjarjes të 8 janarit 2022

Read Next

Afganistan: Foshnja e humbur gjatë evakuimit në Kabul ribashkohet me familjen