Meta takim me banorët e njësisë 10: Kryefjala jonë është ndryshimi

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka ndarë në rrjetin social Facebook disa momente nga takimet me qytetarët e njësisë 10.

‘’Kryefjala në njësinë 10 është Ndryshimi, ndryshim që të ulen taksat, që të ulen kostot e jetesës, që të ketë më shumë shërbime dhe më shumë mundësi”, shkruan Meta ndër të tjera.

Postimi i plotë:

Me të rinjtë dhe të rejat, burrat dhe gratë, pensionistet dhe pensionistët, kryefjala në njësinë 10 është Ndryshimi.

Ndryshim që të ulen taksat, që të ulen kostot e jetesës, që të ketë më shumë shërbime dhe më shumë mundësi për qytetarët e Tiranës dhe veçanërisht për të rinjtë e saj.

Read Previous

Belind Këlliçi: Përgjigje Merit, për letrën e hapur!

Read Next

“Numri i punonjësve në bashki është rritur ndjeshëm”, VOA publikon raportin: Problemet aktuale në qeverisjen vendore, shërbime të pabarabarta dhe mungesa në përfaqësim