Mesazhi i Këlliçit për ata që abuzojnë me taksat në Tiranë

Belind Këlliçi, kandidati i koalicionit “Bashkë fitojmë” për bashkinë e Tiranës, nuk iu është përgjigjur sot me fjalë, mashtrimeve që përhap në adresë të tij dhe për figurën e tij, kryebashkiaku socialist Erion Veliaj, por ka gjetur një mënyrë tjetër, me një foto që e ka mesazhin të nënkuptuar qartë.

“Kam një mesazh për këdo që abuzon me taksat e qytetarëve të Tiranës!” shkroi Këlliçi mbi këtë imazh. “Duart e Belos kështu i drejtohen korrupsionit në Tiranë”.

Read Previous

Treni i linjës Shkodër-Laç përplas një person

Read Next

Del fotoja e Kokalarit me Veliajn