Mes viktimave të aksidentit tragjik, edhe e bija e deputetit shqiptar.

Mes viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari, ishte dhe vajza e deputetit shqiptar Muhedin Brava.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë deputeti Brava, përmes një postimi në rrjetin social facebook.

”U takofshim në lulet e xhenetit bija ime Sumeja”, ka shkruar deputeti shqiptar.

 

© Kumtari.al

 

 

 

 

Read Previous

KLSH zbardh skemën se si qeveria bën tendera rrugësh pa pasur fonde; “Loja” me planin 1,000 lekë

Read Next

Si e fshehu sëmundjen e rëndë Hueyda El Sayed, veprimi që askush nuk e kuptoi