Meri Shehu: Kam shëruar Berlusconin!

Meri Shehu konkurrentja e “Big Brother VIP3” gjatë bisedës së zhvilluar me banorët ka treguar një histori që nuk u besua shumë nga ata.

Ajo tha se ka takuar Silvio Berlusconin në Romë, e më pas shtoi se ai u shërua dy muaj pasi e ka takuar. Kjo deklaratë e saj nuk u besua shmë nga Ilnisa dhe Meriton.

Meri u mërzit nga reagimi i banorëve dhe u largua nga dhoma ku po qëndronin, teksa diskutimi vijoi më pas nga treshja.

Pjesë nga biseda:

Meri: Pas dy muajsh u shërua ai dhe kaq.

Ilnisa: Ka takuar Berluscoinin?!

Meri: Ohu s’na lanë rehat o Rike. Meri në patronazh këta se nuk merren vesh.

Rike: Pse çfarë e mendoni Merin juve?!

Ilnisa: O Meriton na fute në sherr me Merin mor burë. Nuk ta mban mëri lojën. I ngel hatri shumë. U mërzit.

Read Previous

Ja çfarë ndodh me trupin tuaj kur pini kafe çdo ditë

Read Next

Banorët e rinj që do futen sonte në Big Brother Vip